İNSTAGRAM REPOST NEDİR?

2019-06-17 07:37:51REPOST instagram için kullanılabilen bir özellik olsa da üçüncü parti yazılımlar olmadan kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle market mağazasında yer alan ve repost yapmaya yarayan uygulamalardan kullanmanız gerekmektedir. Bu uygulamaların özelliklerine ve reklam gösterimine bağlı olarak ücretli ya da ücretsiz sürümleri bulunur. Yalnız bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bilinen ve kendini kanıtlamış uygulamaları kullanmanız bilincidir. Bilmediğiniz bir uygulama üzerinden kullanım sonucunda instagram şifrenizi kaybedebilir veya çaldırabilirsiniz.

Bu noktada bizim önerebileceğimiz uygulama, Repost For Instagram adlı uygulamadır. Yoğun bir kullanıcı aktifliği söz konusu iken güven testlerini başarılı ile geçmiş sayılı uygulamadan biridir. Bu uygulama sayesinde profillerde veya sayfalarda paylaşılan içerikleri sizde repost yöntemi ile tekrardan paylaşabilirsiniz.

instagram takipçi hilesi

REPOST FOR İNSTAGRAM NASIL KULLANILIR?

Uygulamayı kullanmak için aşağıdaki adımları uygulayın;

  • İlk olarak uygulamayı marketten indirerek telefonunuza kurun.
  • Kurulmuş olan uygulamayı açın.
  • Ardından ana ekran dönme tuşuna basın ve sonrasında instagram uygulamasını açın.
  • İnstagram uygulamasında repost etmek istediğiniz içeriğin sağ üst kısmında bulunan üst üste olan üç nokta simgesine tıklayın ve paylaşım url adresini kopyalayın yazısına tıklayarak linki kopyalayın.
  • Ardından Repost For İnstagram uygulamasını açın ve link yapıştırma kısmına kopyaladığınız linki yapıştırın.
  • Linki yapıştırınca sizden birkaç ayar isteyecektir. İlk ayar hangi profilden repost edildiğine dair yazının konumunu belirlemektir.
  • Dark ya da Light seçeneği ile arka plan rengini belirleyin.
  • REPOST tuşuna basarak paylaşımı gerçekleştirin

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

instagram Kaydetme Kasma Hilesi

instagram Kaydetme Kasma Hilesi

instagram Kaydetme Hilesi Kasma Merhabalar değerli blog okuyucumuz bugün sizlere instagram kaydetme hilesi hakkında kısa bir bilgiler ve küçük tüyolar vereceğim. Umarım işinize

Takipçi Kasma Sitesi

Takipçi Kasma Sitesi

Takipçi Kasma Sitesi İnstagram’da takipçi hilesi konusunda siz değerli kullanıcılarımıza en kaliteli ve ekonomik hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Artık Takipçi Kasma Hilesi sayesinde

İNSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK

İNSTAGRAM BEĞENİ SATIN ALMAK

Sosyal ağlarda popüler olmak, daha çok kişiye görünür olmak sosyal ağları kullanma amaçlarımızdan biridir. Bu noktada kullanılan yöntemlerden biri de instagram beğeni satın almak işlemidir.